Biomaso

Hovězího biomaso z plemene Charolais

Ochutnejte zvýhodněný 10kg balíček bio vyzrálého hovězího masa.

Celý balíček je složen z jednotlivých druhů biomasa po cca 0,5 – 1 kg kusech, které jsou vakuově zabaleny. Balíček obsahuje biomaso zadní, přední, kýta, plec, ořech, krk, mleté, kostky na guláš, kližku, pupek a žebra. Biomaso zraje na sucho minimálně 10 dní. Balíček Vám doručíme domů a poté ho můžete mít ještě dalších 30 dnů v lednici nebo ho můžete zamrazit.

Náš balíček bio hovězího masa Vám každý den zaručí jiný gurmánský zážitek z rozmanitých jídel, které z něj můžete připravit.

Cena 385,- Kč/kg 

Jehněčí biomaso z Vřesových ovcí

Jedná se o rozporcované a vakuově zabalené celé jehně po cca 0,5 – 1 kg kusech masa. Váha cca 10 – 15 kg biomasa s kostí.

Kolekce obsahuje: krk, plec, hřbet, žebra, kýta s kostí, kosti a ořez.

Cena 418,- Kč/kg

Přidejte se ke spokojeným zákazníkům


Hovězí i jehněčí biomaso z Biofarmy Rašovice kupujeme již několik let. Delikátní chuť a šťavnost biomasa vždy potěší naše jazýčky a bříška. A hlavně víme, že naše děti dostávají nejkvalitnější a po všech stránkách zdravé biomaso. Děkujeme za výborné pochutnání.
Zdeněk a Jitka Bartoškovi
Veselí nad Lužnicí
V restauraci Cerreto podáváme hostům vždy jen to nejlepší jídlo z nejkvalitnějších surovin. Jsem velice rád, že hovězí a jehněčí biomaso odebíráme od Biofarmy Rašovice, protože nám ho vždy doručí až do naší restaurace v přesně domluvený čas, absolutně čerstvé a ve výborné kvalitě. Děkuji všem z farmy.
Vojta Rett
Ristorante Cerreto, Praha 9


Bohulibý kraj luk, rybníků a lesů s pasoucími se stády krav a ovcí, na to vše si vzpomenu, když mám na talíři lahodné maso z Biofarmy Rašovice. Přeji, ať Vám jde práce stále od ruky.

Martin Suchopar
Vlašim


Musím pochválit produkty z Biofarmy Rašovice. Křehké a šťavnaté hovězí maso a nezapomutelná chuť jehněčího masa s nádechem zvěřiny z ovcí vřesových. Jsem spokojená, díky.

Jana Onderková
Praha